Wypłaty Western Union

WYPŁATY ZA POŚREDNICTWEM WESTERN UNION

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu posiada w swojej ofercie łatwy, dogodny i bardzo szybki sposób otrzymania pieniędzy za pośrednictwem WESTERN UNION,  w ramach międzynarodowej sieci placówek

NIEZAWODNOŚĆ – Każdego roku miliony ludzi korzystają z usług firmy Western Union w zakresie przekazów pieniężnych dla swoich bliskich w kraju, dla podróżnych  w nagłych wypadkach lub w celu zabezpieczenia sprawnej działalności firm i przedsiębiorstw. Każdy przekaz pieniężny jest zabezpieczony przez światowej klasy komputerowy system bezpieczeństwa i może być zidentyfikowany za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN) jak również specjalnego hasła wybranego przez Klienta.

SZYBKOŚĆ – Pieniądze można otrzymać dosłownie w kilkanaście minut po ich wysłaniu. Western Union stosuje zaawansowaną technologię elektroniczną, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 190 państwach.

WYGODA – Przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam, gdzie są najbardziej potrzebne, tj.: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, dużych sklepach spożywczych, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz w innych miejscach. Sieć 100 000 przedstawicielstw Western Union jest największą na świecie siecią przekazów pieniężnych.

OTRZYMYWANIE PIENIĘDZY – Po otrzymaniu powiadomienia od Nadawcy przekazu o dokonaniu przekazu w sieci Western Union należy zgłosić się do Centrali Banku lub któregoś z Oddziałów czy Filii lub do jakiejkolwiek innej agencji Western Union, wypełnić formularz „WYPŁATA” oraz przedłożyć dowód tożsamości.

Na formularzu powinny znaleźć się następujące dane:
– Imię i nazwisko Adresata,
– Imię i nazwisko Nadawcy,
– Numer telefonu Nadawcy,
– Spodziewana kwota przekazu,
– Miejsce nadania przekazu.
Wypłata przekazu może nastąpić w PLN

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Temat

  Klient

  Miejscowość

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu

  E-mail

  Wiadomość