Ubezpieczenia

 

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu od czerwca  2021 r. pośredniczy w sprzedaży ubezpieczeń. W ofercie Banku znajdują się aktualnie produkty ubezpieczeniowe Towarzystwa Ubezpieczeń GENERALI.

Generali Polska jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych
i zarządzania aktywami. Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne
i inwestycyjne.

Upoważnienie agenta ubezpieczeniowego – Generali Życie

Upoważnienie agenta ubezpieczeniowego – Generali pozostałe ubezpieczenia

Oferta

Oferta dostępna u doradcy w Banku lub online

Generali z myślą o domu i rodzinie

Generali z myślą o domu i rodzinie to ubezpieczenie nieruchomości, które obejmuje ochroną nie tylko dom lub mieszkanie, ale również dom letniskowy, dom w budowie, piwnicę, garaże, a także elementy wyposażenia. Produkt jest skierowany zarówno do osób zamieszkujących daną nieruchomość, jak również do osób wynajmujących.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://www.generali.pl/dla-ciebie/ubezpieczenie-domu

Generali, z myślą o aucie

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Zabezpiecza przed skutkami finansowymi wynikającymi z ewentualnych szkód, wyrządzonych osobom trzecim w czasie jazdy samochodem. Z kolei auto Assistance to pomoc w przypadku kolizji. Zapewnij sobie spokój podczas jazdy i zadbaj o ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia

https://www.generali.pl/dla-ciebie/autocasco

NNW Indywidualne

Wypadek może zdarzyć się każdemu. Nie uchronimy Cię przed nim, ale zapewnimy Ci niezbędną pomoc finansową, jeśli już do niego dojdzie. Otrzymasz dodatkowe środki, jeśli wypadek wydarzy w pracy, domu, szkole, na wakacjach, a nawet podczas uprawiania sportów. Ubezpieczenie chroni przez 24 godziny na dobę. Jeśli rozszerzysz ochronę o dodatkowe ryzyka, możesz ubiegać się o zwrot kosztów prywatnego leczenia czy wypłatę diety szpitalnej.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generali.pl/frontend/www/nnw-dziecka/sandbs

https://generali.pl/frontend/www/nnw-indywidualne/sandbs

 

Generali, z myślą o podróży

Ubezpieczenie Generali z myślą o podróży skierowane jest do osób wyjeżdżających za granicę zarówno w celach turystycznych, jak również do pracy. Zapewni pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://www.generali.pl/dla-ciebie/majatek/podroze-zagraniczne

 

Generali z Myślą o Życiu Plus

Z Myślą o Życiu Plus to ubezpieczenie na życie i zdrowie, dzięki któremu otrzymasz wsparcie finansowe i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. W zależności od wybranego zakresu obejmie Cię ochroną w razie zachorowania na raka, w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania. Polisę kupisz w wygodny i bezpieczny sposób.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://www.generali.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/generali-z-mysla-o-zyciu-plus

 

Życie Komfort Plus

Ubezpieczenie Życie Komfort Plus to ubezpieczenie na życie, które zapewnia spokój o finansową przyszłość Twojej rodziny. Masz pewność, że jeśli Ciebie zabraknie, Twój zaciągnięty kredyt konsumencki lub hipoteczny zostanie spłacony. Ponadto Generali wypłaci świadczenie w przypadku poważnego zachorowania, utraty pracy czy też trwałej i całkowitej niezdolności do pracy w razie rozszerzenia ochron

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Życie Komfort

Karta produktu Życie Komfort

Generali Gospodarstwo Rolne

Generali Gospodarstwo Rolne to kompleksowe ubezpieczenie dla właścicieli gospodarstw rolnych. Obejmuje zarówno ubezpieczenia obowiązkowe, chroniące gospodarstwo w ograniczonym zakresie, jak i szereg ubezpieczeń dobrowolnych. Obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych możesz uzupełnić o dobrowolne ubezpieczenie budynków rolniczych w ramach wariantu Rozszerzonego lub All Risks. Do obowiązkowego ubezpieczenia OC Rolnika możesz wybrać dobrowolne ubezpieczenie rozszerzające ochronę o OC usług międzysąsiedzkich lub OC agroturystyki.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/budynki-i-oc/

Generali Agro Ekspert

Maszyny rolnicze to podstawowe narzędzia pracy rolnika. Nie przewidzisz ich pożaru, awarii, kradzieży, przewrócenia czy wypadku. Dlatego chcąc zapewnić sobie środki umożliwiające ich szybką naprawę czy zakup nowej maszyny, warto wcześniej pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu. Ubezpieczenie agrocasco doskonale ochroni Twój portfel przed nieprzewidzianymi wydatkami. W pakiecie Agro Ekspert oferujemy również obowiązkowe OC, które zabezpieczy Cię w razie wypadku, którego możesz być sprawcą. A zawierając ubezpieczenie NW otrzymasz świadczenie w razie wypadku powstałego w trakcie pracy swoją maszyną.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/maszyny-rolnicze/

Generali Agro Firma

Generali Agro Firma to oferta dla agrobiznesu na rynku i produkt ubezpieczeniowy dla klientów z sektora rolnego. Mieszalnie pasz, hodowcy trzody chlewnej, przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem mięsa i drobiu – to dla tych klientów grupa specjalistów z Generali Agro stworzyła ubezpieczenie, które umożliwia ochronę prowadzonej działalności. Skorzystać z oferty mogą firmy, których działalność sklasyfikowana jest w ramach sekcji A Polskiej Klasyfikacji Działalności (rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generaliagro.pl/klient-biznesowy/majatek/agrofirma/

Generali Produkcja Zwierzęca

To produkt ubezpieczeniowy, który skierowany jest do podmiotów prowadzących chów i hodowlę drobiu rzeźnego oraz produkcję jaj. Przedmiotem ubezpieczenia jest nieosiągnięty lub utracony zysk z prowadzonej produkcji zwierzęcej. Poza pakietem podstawowym ubezpieczenie można rozszerzyć o dodatkowe ryzyka tj. ptasia grypa, choroby rejestrowane czy salmonellę.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/produkcja-zwierzeca/

 

Ubezpieczenie Upraw Rolnych

Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność z ubezpieczeniem upraw. To ubezpieczenie majątkowe, w którym do 65% składki za polisę jest dotowane z budżetu państwa. Producenci rolni pobierający dopłaty bezpośrednie zobowiązani są do ubezpieczenia minimum połowy swoich upraw od co najmniej jednego z ryzyk związanych z niekorzystnymi zjawiskami klimatycznymi, np. od ujemnych skutków przezimowania, gradu, przymrozków wiosennych, huraganu, deszczu nawalnego, suszy.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generaliagro.pl/klient-indywidualny/rolnictwo/uprawy/

Generali z myślą o odnawialnych źródłach energii (OZE)

Produkujesz energię, dbasz o środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało – wybierz najlepsze ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii. Skorzystaj z zakresu niespotykanego dotąd na rynku. W Generali Agro możesz ubezpieczyć: • instalacje fotowoltaiczne (moc do 150 kWp) i kolektory słoneczne (moc do 300 kWt) – zamontowane na dachu budynku, budowli lub znajdujące się na gruncie, • pompy ciepła (moc do 300 kWt) – napowietrzne i głębinowe

Ogólne Warunki Ubezpieczenia i Ustandaryzowany Dokument

https://generaliagro.pl/klient-biznesowy/majatek/ubezpieczenie-oze/

 

Program rabatowy

Kliknij w baner lub poniższy link aby dowiedzieć się więcej.

Program rabatowy.pdf

Promocje

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że Generali T.U. S.A. wprowadza OFERTĘ SPECJALNĄ dla klientów Banków Spółdzielczych, „Generali, z myślą o domu i rodzinie” która będzie ważna do 30.06.2023 r.
Każdy klient Banku Spółdzielczego w ramach ubezpieczenia domu i mieszkania w Generali otrzyma
• 10% dla domów
• 15% dla mieszkań.

W pojęciu „dom” mieści się wszystko, co najważniejsze. Choć dla każdego może to być coś innego, to poczucie bezpieczeństwa będzie wspólne dla nas wszystkich.
Nie możemy przewidzieć każdego zalania, spięcia czy pożaru, ale możemy zabezpieczyć się przed finansowymi konsekwencjami tych i innych szkód. Warto to zrobić z Generali.

Korzyści dla Klienta:
Z ubezpieczeniem „Generali, z myślą o domu i rodzinie” m.in.:
• zapewniamy pomoc, nawet gdy dojdzie do szkody, gdy klient zapomni zamknąć okno lub drzwi czy nie przeprowadzi przeglądu budowlanego,
• pokryjemy koszty lokalu zastępczego, gdy dom lub mieszkanie nie będą nadawały się do zamieszkania z powodu np. pożaru. Ubezpieczony może liczyć na naszą pomoc aż przez 10 miesięcy (lub do łącznej kwoty 20 000 zł),
• zapewniamy poszukiwanie przyczyny zalania także na terenie posesji (poza budynkiem),
• obejmujemy ochroną meble ogrodowe, grille na balkonie czy posesji lub działce,
• chronimy przed kradzieżą z włamaniem samochód osobowy klienta, który przechowuje w ubezpieczonym garażu

Reklamacje