Blikomania dla klientów Banków Spółdzielczych SGB

BLIKOMANIA to słynna już loteria dla wszystkich użytkowników BLIKA. Od tego roku mogą w niej wziąć udział również klienci naszego zrzeszenia. BLIK jest dostępny dla nich w aplikacji SGB Mobile. Tegoroczna edycja BLIKOMANII to ponad 16 tys. nagród o rekordowej łącznej wartości 2 mln zł. Każda transakcja to szansa na wygraną.

Każdy klient Banku Spółdzielczego SGB i SGB-Banku SA, który płaci BLIKIEM może teraz wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Codziennie przyznawanych jest 135 nagród o wartości 100 zł, a na koniec każdego miesiąca – nagroda główna w wysokości 100 000 zł. Losowania odbywają się raz w tygodniu, a łączna pula nagród w tegorocznej edycji to ponad 2 mln zł. Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i potwierdzić ją przelewem symbolicznej złotówki na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci. Ta transakcja także bierze udział w losowaniu!

 

 

BLIK umożliwia bezpieczne i wygodne zakupy w internecie i sklepach stacjonarnych, a także pozwala wpłacać i wypłacać gotówkę z bankomatów – wszystko przy użyciu telefonu. Od 2019 r. klienci Banków Spółdzielczych SGB pokochali BLIKA i z każdym miesiącem rośnie grono jego użytkowników i dokonywanych transakcji. Dostęp do niego jest prosty i wygodny dzięki aplikacji SGB Mobile.