• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA - e-BANK

"Nowoczesne formy kontaktu z bankiem za pomocą komputera, telefonu komórkowego"


Bank Spółdzielczy w Sandomierzu proponuje Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej - CENTRUM USŁUG INTERNETOWYCH (CUI).

 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i produktowym oferujemy Państwu obok tradycyjnych form kontaktu z Bankiem, dostępu do rachunku, także nowoczesne, za pośrednictwem; komputera, telefonu komórkowego lub bankomatu.

Oznacza to dla Państwa możliwość szybkiego, bezpiecznego i wielokanałowego dostępu do Konta.

Pojawienie się usług bankowych dostępnych przez Internet zrewolucjonizowało rynek usług bankowych. Bank Spółdzielczy w Sandomierzu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferując dostęp do konta  m.in. za pomocą serwisu WWW. 

Korzystanie z systemu jest bardzo łatwe a zarazem bezpieczne, możliwe z dowolnego miejsca na świecie, a także dostępne przez całą dobę.
Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest dostęp do komputera klasy PC z przeglądarką WWW. Serwis WWW CUI nie wymaga żadnej instalacji u Klienta.

Za pomocą kanału WWW (Internet) Klient ma możliwość m.in: sprawdzić stan i historię konta, realizacji przelewu (w tym ZUS, US), założenia/ zerwania lokaty, założenia zlecenia stałego, definiowania listy odbiorców, awizowania wypłaty gotówki.

W przypadku Konta korporacyjnego  umożliwia automatyzację pracy poprzez integrację z systemem finansowo-księgowym firmy oraz zarządzanie wieloma operacjami jednocześnie.

 

Konto prywatne E-KONTO to nowoczesna i wygodna forma kontaktu z bankiem.

 

Jest to konto oszczędnościowo-rozliczeniowe na które możesz przekazywać wynagrodzenie, emeryturę, dokonywać wpłat i wypłat.

 

Otwierając wybrane Konto Prywatne zyskujesz:
 • Pełną niezależność i oszczędność czasu – dostęp do Konta przez całą dobę, z każdego miejsca na świecie
 • Wygodę
 • Nowoczesne usługi bankowe
 • Gwarancję bezpieczeństwa przy dokonywaniu transakcji
 • Możliwość korzystania z najnowszej technologii zabezpieczeń
 • Pełną kontrolę przeprowadzanych transakcji
 • Narzędzia do efektywnego zarządzania swoimi pieniędzmi
 • Nieograniczony dostęp do swoich pieniędzy

 

Dostęp do Konta Prywatnego jest możliwy za pośrednictwem:

Internetu

Serwisu SMS

Bankomatów i terminali POS

Placówek sieci Banku Spółdzielczego w Sandomierzu

 

Do Konta prywatnego możesz otrzymać kartę płatniczą Maestro lub Visa Electron.

 

Wypłaty gotówki możesz dokonać bez prowizji w naszych bankomatach, placówkach Banku Spółdzielczego w Sandomierzu jak i ponad 2500 bankomatach Spółdzielczej Grupy Bankowej, Mazowieckiego Banku Regionalnego oraz Banku Polskiej Spółdzielczości i zrzeszonych Banków Spółdzielczych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach w zakładce - E-BANK