• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty depozytowo – kredytowe na europejskim poziomie.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby proponować Państwu te produkty po coraz niższych kosztach.

 

Poza interesującymi liniami kredytowymi oferujemy szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych oraz kart płatniczych m.in. VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard.

 

Oferujemy również Państwu dostęp do naszych usług także za pośrednictwem internetu, telefonu komórkowego.


Konta indywidualne


Proponujemy Państwu trzy ATRAKCYJNE rodzaje rachunków "ROR", dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego Klienta:

 • ROR STANDARD

 • ROR VIP

 • ROR JUNIOR

 

Oferta depozytowa

Bank otwiera i prowadzi rachunki lokat terminowych o stałym lub zmiennym oprocentowaniu
Umowa o wkład terminowy może być zawarta na okres: 1, 3, 6, 9, 12, 24, 36 miesięcy

Oferta kredytowa

Kredyt gotówkowy "Cztery pory roku" na dowolne cele.
Kredyt odnawialny w ROR
Kredyty gotówkowe
Kredyty mieszkaniowe

Indywidualne konto emerytalne

Indywidualne Konto Emerytalne stanowi efektywną formę oszczędzania, której głównym celem jest gromadzenie dodatkowych środków w uzupełnieniu świadczeń, jakie Państwo otrzymywać będziecie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Założenie i oszczędzanie w ramach IKE jest całkowicie dobrowolne.

Bankowość internetowa

Pojawienie się usług bankowych dostępnych przez Internet zrewolucjonizowało rynek usług bankowych. Bank Spółdzielczy w Sandomierzu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferując dostęp do konta  m.in. za pomocą serwisu WWW. 

Usługa SMS BANK

SMS BANK jest usługą, dzięki której Klient Naszego Banku w każdej chwili może otrzymać informację o stanie swojego rachunku, zmianie salda, kursach walut lub historii dokonanych operacji. Możliwe jest też tą drogą składanie przelewów na zdefiniowane wcześniej w banku rachunki.


WRZUTNIA NOCNA

 • możliwość lokowania pieniędzy w banku niezależnie od pory dnia
 • również po godzinach pracy banku, w dni wolne od pracy, święta
 • zapewniasz bezpieczeństwo swoich środków


DOŁADOWANIE TELEFONU NA KARTĘ

 
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu ma w swojej ofercie usługę doładowania telefonów komórkowych prepaid.
Doładowania można wykonać w placówkach banku dla telefonów na kartę (bez abonamentu) w sieciach: Plus, Orange T-Mobile, Sami Swoi, Play, Heyah.

WYPŁATY ZA POŚREDNICTWEM WESTERN UNION

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu posiada w swojej ofercie łatwy, dogodny i bardzo szybki sposób otrzymania pieniędzy za pośrednictwem WESTERN UNION,  w ramach międzynarodowej sieci placówek