• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

POZOSTAŁE USŁUGI 

Wypłaty Western Union, doładowania telefonu na kartę, wrzutnia nocna ....  

 

WYPŁATY ZA POŚREDNICTWEM WESTERN UNION

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu posiada w swojej ofercie łatwy, dogodny i bardzo szybki sposób otrzymania pieniędzy za pośrednictwem WESTERN UNION,  w ramach międzynarodowej sieci placówek

NIEZAWODNOŚĆ - Każdego roku miliony ludzi korzystają z usług firmy Western Union w zakresie przekazów pieniężnych dla swoich bliskich w kraju, dla podróżnych  w nagłych wypadkach lub w celu zabezpieczenia sprawnej działalności firm i przedsiębiorstw. Każdy przekaz pieniężny jest zabezpieczony przez światowej klasy komputerowy system bezpieczeństwa i może być zidentyfikowany za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN) jak również specjalnego hasła wybranego przez Klienta.

SZYBKOŚĆ - Pieniądze można otrzymać dosłownie w kilkanaście minut po ich wysłaniu. Western Union stosuje zaawansowaną technologię elektroniczną, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 190 państwach.

WYGODA - Przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam, gdzie są najbardziej potrzebne, tj.: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, dużych sklepach spożywczych, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz w innych miejscach. Sieć 100 000 przedstawicielstw Western Union jest największą na świecie siecią przekazów pieniężnych.

OTRZYMYWANIE PIENIĘDZY - Po otrzymaniu powiadomienia od Nadawcy przekazu o dokonaniu przekazu w sieci Western Union należy zgłosić się do Centrali Banku lub któregoś z Oddziałów czy Filii lub do jakiejkolwiek innej agencji Western Union, wypełnić formularz "WYPŁATA" oraz przedłożyć dowód tożsamości.

Na formularzu powinny znaleźć się następujące dane:
- Imię i nazwisko Adresata,
- Imię i nazwisko Nadawcy,
- Numer telefonu Nadawcy,
- Spodziewana kwota przekazu,
- Miejsce nadania przekazu.
Wypłata przekazu może nastąpić w PLN


DOŁADOWANIE TELEFONU NA KARTĘ

Bank Spółdzielczy w Sandomierzu ma w swojej ofercie usługę doładowania telefonów komórkowych prepaid.
Doładowania można wykonać w placówkach banku dla telefonów na kartę (bez abonamentu) w sieciach: Plus, Orange T-Mobile, Sami Swoi, Play, Heyah.
Zapraszamy do korzystania z usług.

WRZUTNIA NOCNA
 • możliwość lokowania pieniędzy w banku niezależnie od pory dnia
 • również po godzinach pracy banku, w dni wolne od pracy, święta zapewniasz bezpieczeństwo swoich środków