• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA - e-BANK

"Nowoczesne formy kontaktu z bankiem za pomocą komputera, telefonu komórkowego"KONTO FIRMOWE - E-KONTO 


Bank Spółdzielczy w Sandomierzu proponuje Państwu połączenie wieloletniej tradycji z nowoczesnymi możliwościami bankowości elektronicznej - CENTRUM USŁUG INTERNETOWYCH (CUI).

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i produktowym oferujemy Państwu obok tradycyjnych form kontaktu z Bankiem, dostępu do rachunku, także nowoczesne, za pośrednictwem; komputera, telefonu komórkowego lub bankomatu.

Oznacza to dla Państwa możliwość szybkiego, bezpiecznego i wielokanałowego dostępu do Konta.

Pojawienie się usług bankowych dostępnych przez Internet zrewolucjonizowało rynek usług bankowych. Bank Spółdzielczy w Sandomierzu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferując dostęp do konta  m.in. za pomocą serwisu WWW. 

Korzystanie z systemu jest bardzo łatwe a zarazem bezpieczne, możliwe z dowolnego miejsca na świecie, a także dostępne przez całą dobę. 
Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest dostęp do komputera klasy PC z przeglądarką WWW. Serwis WWW CUI nie wymaga żadnej instalacji u Klienta.

Za pomocą kanału WWW (Internet) Klient ma możliwość m.in: sprawdzić stan i historię konta, realizacji przelewu (w tym ZUS, US), założenia/ zerwania lokaty, założenia zlecenia stałego, definiowania listy odbiorców, awizowania wypłaty gotówki. 

W przypadku Konta korporacyjnego  umożliwia automatyzację pracy poprzez integrację z systemem finansowo-księgowym firmy oraz zarządzanie wieloma operacjami jednocześnie.


KONTO FIRMOWE E-KONTO

Konto firmowe E-KONTO to rachunek dla firm, które chcą bezpiecznie, szybko i tanio dokonywać operacji bankowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, a nadwyżki finansowe przekazywać na korzystnie oprocentowane lokaty terminowe.

Konto Firmowe E-KONTO przeznaczone jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz firm w których dyspozycje z rachunku składane są jednoosobowo.


KONTO FIRMOWE E-KONTO TO:

 • niższe koszty prowadzenia działalności,
 • gwarancja niezawodnego i efektywnego zarządzania pieniędzmi,
 • pełna kontrola wszystkich zrealizowanych transakcji,
 • nowoczesna obsługa Twojej firmy.

Szybki i wygodny dostęp do Konta może być realizowany za pośrednictwem:

 • WWW - Internetu
 • Serwisu SMS
 • Sieci bankomatów, terminali POS w Banku,
 • terminali POS w placówkach handlowo- usługowych,
 • placówek sieci Banku Spółdzielczegow Sandomierzu

 

Oferujemy również możliwość otwarcia dodatkowego rachunku – Konta pomocniczego, które może być przeznaczone do przeprowadzania różnego rodzaju rozliczeń.

Do Konta firmowego międzynarodowe karty płatnicze VISA Business Electron.


Wypłaty gotówki można dokonać bez prowizji w naszych bankomatach, placówkach Banku Spółdzielczego w Sandomierzu jak i ponad 2500 bankomatach Spółdzielczej Grupy Bankowej, Mazowieckiego Banku Regionalnego oraz Banku Polskiej Spółdzielczości i zrzeszonych Banków Spółdzielczych.


Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach w zakładce - E-Konto