• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty depozytowo – kredytowe na europejskim poziomie.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby proponować Państwu te produkty po coraz niższych kosztach.

Poza interesującymi liniami kredytowymi oferujemy szeroką gamę rachunków bankowych, lokat terminowych oraz kart płatniczych m.in. VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard. Oferujemy również Państwu dostęp do naszych usług także za pośrednictwem internetutelefonu komórkowego.

 


RACHUNKI BIEŻĄCE

Rachunek bieżący przeznaczony jest dla osób prawnych i innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, a także organizacji społecznych, politycznych, zawodowych, fundacji i stowarzyszeń oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

RACHUNKI POMOCNICZE

Rachunek pomocniczy przeznaczony jest dla posiadaczy rachunków bieżących. Otwierany jest dla wyodrębnionych środków pieniężnych na określone cele (np. fundusz socjalny) i służy do przeprowadzania przez posiadacza rachunku określonych rozliczeń pieniężnych.

OFERTA DEPOZYTOWA

Bank otwiera i prowadzi rachunki lokat terminowych o stałym lub zmiennym oprocentowaniu
Umowa o wkład terminowy może być zawarta na okres: 1, 3, 6, 9, 12, 24, 36 miesięcy.

OFERTA KREDYTOWA

Kredyt na działalność gospodarczą
Kredyt inwestycyjny
Kredyty obrotowe
Kredyt w rachunku bieżącym

BANKOWOŚĆ INTERNETOWA

Pojawienie się usług bankowych dostępnych przez Internet zrewolucjonizowało rynek usług bankowych. Bank Spółdzielczy w Sandomierzu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferując dostęp do konta  m.in. za pomocą serwisu WWW.  

USŁUGA SMS BANK

SMS BANK jest usługą, dzięki której Klient Naszego Banku w każdej chwili może otrzymać informację o stanie swojego rachunku, zmianie salda, kursach walut lub historii dokonanych operacji. Możliwe jest też tą drogą składanie przelewów na zdefiniowane wcześniej w banku rachunki. 

WRZUTNIA NOCNA


 • możliwość lokowania pieniędzy w banku niezależnie od pory dnia
 • również po godzinach pracy banku, w dni wolne od pracy, święta
 • zapewniasz bezpieczeństwo swoich środków