• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

 

E-KONTO KORPORACYJNE

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 08.03.2017 producent udostępnił nową wersję 52 przeglądarki FireFox, w której została ograniczona możliwość uruchomienia apletów wymagających wtyczki Javy. Funkcjonalność ta jest (domyślnie) wyłączona, jednak producent umożliwił jej włączenie. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, jednakże powyższe zmiany są niezależne od Banku Poniżej przedstawiamy link do instrukcji w jaki sposób można odblokować wtyczkę Instrukcja uruchomienia wtyczki w nowej wersji FireFox

 

 

TERMIN WAŻNOŚCI TOKENÓW !!! 

Jeśli na wyświetlaczu tokena znikną cyfry lub pojawi się komunikat: CARD OFF lub OFF, oznacza to, że upłynął termin jego ważności. Należy również sprawdzić datę ważności tokena, która znajduje się na jego odwrocie. 

W celu wymiany tokena na nowy, należy złożyć odpowiedni wniosek w najbliższej placówce Banku Spółdzielczego w Sandomierzu.