• SOLIDNY PARTNER
  SOLIDNY PARTNER
  Wspieramy rozwój środowiska lokalnego od 1926 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby  każdy Klient, który choć raz skorzystał z naszych usług pozostał z nami na zawsze.
 • PRZYJAZNY BANK
  PRZYJAZNY BANK
  Szerokie grono Klientów, którzy nam zaufali świadczy o tym, iż jesteśmy w stanie sprostać bardzo dużej konkurencji charakterystycznej dla rynku usług bankowych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam ...
 • NOWOCZESNE USŁUGI
  NOWOCZESNE USŁUGI
  Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych Bank Spółdzielczy w Sandomierzu może zaoferować Państwu produkty bankowe na europejskim poziomie.

Kredyty preferencyjne z dopłatą Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Oferta dla rolników


KREDYT INWESTYCYJNY PODSTAWOWY

Kredyt na realizację przedsięwzięć w rolnictwie i działach specjalnych produkcji rolnej kierowany jest do osób fizycznych i prawnych, prowadzących lub podejmujących działalność gospodarczą.


KREDYT DLA MŁODEGO ROLNIKA
Dla "Młodego Rolnika"

Kredyt kierowany jest do osób fizycznych prowadzących lub podejmujących działalność gospodarczą w rolnictwie,  posiadających wykształcenie rolnicze lub maja udokumentowany 3-letni okres pracy w gospodarstwie rolnym.


KREDYTY KLĘSKOWE INWESTYCYJNE I OBROTOWE
"Klęskowe" inwestycyjne i obrotowe


Kredyt przeznaczony jest na realizacje przedsięwzięć mających na celu wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej znajdujących się na obszarach dotkniętych klęską suszy, gradobicia, powodzi, nadmiernymi opadami atmosferycznymi, wymarznięciem, huraganu, pożaru, osuwaniu ziemi lub plagi gryzoni, w rozmiarach stanowiących zagrożenie dalszego funkcjonowania poszczególnych gospodarstw rolnych i działów specjalnych produkcji rolnej.